adminml

ŽIVÝ PRAVĚKÝ PTERODAKTYL: svědci ho viděli v Indianě

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto – Nobu Tamura (http://spinops.blogspot.com), CC BY-SA 3.0 plus freephoto

 

Říjen 2018 – Web Cryptotzoologynews.com aktuálně zveřejnil svědectví skupiny lidí, která pozorovala u řeky Elkhart v americké Indianě obřího ptáka připomínajícího pravěkého pterosaura:

„Vydali jsme se na noční výlet k přehradě. Byla polovina září a pamatuji si na jasně svítící velký Měsíc. Najednou jsme uslyšeli hlučné šumění z míst, kde byly skály. Znělo to, jako když se po skalách něco pohybuje. A najednou jsme uviděli stvoření připomínající dinosaura, které vyletělo nahoru. Bylo černé a mělo rozpětí přibližně 12 stop (necelé 4 metry),“ uvedl 39ti letý svědek, který si přál zůstat v anonymitě, ale redakce Cryptozoologynews.com zná jeho jméno.

„Byla to scéna jako z filmu Jurský park, cítili jsme obrovské poryvy vzduchu od křídel,“ doplnil svědek, podle kterého on a jeho přátelé vzápětí uslyšeli i výstřel z brokovnice a byli přítomni nočnímu příjezdu policejních vozů.

Druhý den skupina nalezla v blízkosti místa setkání polámané větve stromů, ale pterodaktyla už nikoliv, ani krev, která by svědčila o jeho smrti. Potkali ale staršího muže se psem, který jim potvrdil, že zvíře připomínající pterodaktyla pozoroval také.

K incidentu došlo v americké Indianě údajně již v roce 2000.

P. S. Svědek nakreslil i nepříliš dokonalou kresbu údajného pravěkého ptáka, kterou si můžete detailně prohlédnout ZDE.

 

may

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login