adminml

Zajimavosti.info se proměnily na ZAHADY.INFO

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

 

Sim, sala, bim… nastal čas na kouzelnou proměnu

Ano, ano, postupná změna, kdy se Zajimavosti.info během minulých několika týdnů proměnily na web a rozcestník o záhadách (více jsme o tom psali zde: ODKAZ) vyvrcholila dnes, v pátek 23. března 2018, i přidáním pomyslné „třešničky na dortu“, kdy se změnil i název webu ze Zajimavosti.info na Zahady.info.

Na svých oblíbených stránkách budete moci stále nalézt aktuálních novinky ze světa záhad, populárně vědecké články, informace o dobrodružných výpravách, kvízy, hlavolamy, komiksy a stále samozřejmě i nepřeberné množství zajímavostí…

Na nové stránky Zahady.info se dostanete jednoduše, když napíšete Zahady.info do adresního řádku svého webového prohlížeče, ale stejně tak se na web dostanete i dosavadním způsobem, když do adresního řádku napíšete původní název Zajimavosti.info. Vše zůstalo jednoduše při starém, jen se otevřela nová dvířka do nových světů s výstižnějším názvem.

P. S. Vše zůstává uživatelsky stejně jednoduché i na facebooku, kde se název časopisu Zajimavosti.info brzy změní na Zahady.info (facebook slibuje změnu do 3 dnů).

Příjemné čtení a prohlížení 🙂

 

 

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login