adminml

Video: DUCH DÍTĚTE S OBRUČÍ HULA-HOOP na dvoře viktoriánského domu v Anglii

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Amanda Papadopoulos, YouTube plus ilustrační foto: BeenAroundAWhile at en.wikipedia CC BY-SA 3.0

 

Březen 2019 – Amanda Papadopoulos (39 let) s manželem Paulem (47) aktuálně zveřejnili videonahrávku z „bezpečnostní“ kamery na dvoře svého nového byliště, viktoriánského domu (původně viktoriánské školy) postaveného v roce 1903 v Eagle v anglickém Lincolnshire Na videu se tmou na první pohled jakoby zmateně pohybuje světlá průhledná skvrna připomínající tvarem a pohyby dítě s obručí kolem hlavy a pasu.

Manžele, kteří se přestěhovali do lincolnshirského domu se svými dvěma malými dětmi zjevení připomínající ducha vyděsilo. „Raději na to ani nechci myslet. Podle mého manžela je to bylo fantastické, já mám ale velký strach,“ neskrývala obavy Amanda Papadopoulos.

Oba dospělí nájemníci se při této příležitosti novinářům svěřili, že v domě už předtím několikrát zaslechli podivné zvuky. „V noci jme slyšeli pochodující vojáky a pak dětský smích. Naše děti, které jsme šli ihned zkontrolovat, ale spaly. Pomyslela jsem si, jsem šílená, že slyším takové věci?“ vystrašilo dění v domě Amandu Papadopoulos.

 

 

Info o incidentu v Eagle v Lincolnshire přinesl v pondělí 4. března 2019 například britský bulvární deník The Sun

Zajímavosti o hula-hoop: ODKAZ

 

may

 

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login