adminml

Upozorňují poslední obrazce v obilí na možnou zkázu naší planety?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto

 

Libor Čermák: Upozorňují poslední obrazce v obilí na možnou zkázu naší planety?

Když jsem spatřil poslední červnové obrazce v obilí, které vznikly v Anglii, napadlo mne, že zde vznikla série agrosymbolů, která nás možná varuje na možnou zkázu planety Země. Pojďte se po nich projít společně se mnou.

 

Pojďme se podívat například na obrazec, který vznikl v mladém pšeničném obilí dne 2. června 2018, a to u White Way nedaleko Bauntonu v hrabství Gloucestershire. Jednalo se o centrální kruh, ve kterém však nebylo obilí položeno do spirály, ale křížovitě.

 

Takže tento kruh vyvolával pocit dečky. Byl obklopen třemi prstenci, z nichž ten třetí byl široký. Co mne napadne, když vidím takovýto tvar agrosymbolu? Sluneční soustava. Slunce, naše centrální hvězda, v jeho středu. To obkružuje oběžná dráha Merkuru a Venuše. Ale proč ten třetí prstenec je tak široký? Co když nás záhadní autoři varovali, abychom naší planetu neničili? Že bychom si ji mohli úplně zničit a zbyly by po ní tísíce úlomků, které by vyplnily prostor mezi Marsem a Venuší jako asteroidy. Podrobněji se můžete seznámit s obrazcem na jeho stránkách na cropcircleconnectoru na „White Way, Nr Baunton„.

 

Totéž mne ale napadlo u dalšího obrazce v obilí, který vznikl hned o den později 3. června 2018 v Bishop ́s Cannigs Down (hrabství Wiltshire), a to opět v mladé zelené pšenici. Též se jednalo o centrální kruh se třemi prstenci. Jenomže ten třetí byl tentokrát o dost dál od středu, než ty dva předcházející. Že by tam jakoby jeden prstenec chyběl? A to zrovna ten, který by vyznačoval oběžnou dráhu planety Země? Podrobnosti o obrazci na „Bishop’s Cannings Down„.

 

A do té samé série podle mého zapadal i další obrazec v obilí, jenž vznikl opět následující den, 4. června 2018 a to obrazec u Ackling Dyke v hrabství Dorset. Jeho autoři ho vytvořili tak precizně, že si kromě jeho tvaru zaměřili i na umístění. Objevil se totiž na jedné linii mezi nedalekým kruhovým objezdem a pravěkým pahorkem tumulem v jeho tesné blízkosti. A jeho tvar. Tentokrát středová sedmicípá hvězda, obklopená dvěma prstenci, mezi kterými se nalézaly spirály. Mimochodem jeden z cípú hvězdy ukazuje přímo na tumulus a druhý z cípů na další skupinu pravěkých tumulů, které jsou od něj asi půl km vzdálené. A místo třetího prstence se tu nalézá sedm kroužků. Že by opět varování před zničením třetí oběžnice? A těch sedm kroužků by byl počet planet, které by v naší sluneční soustavě zůstaly? Tato série tří obrazců v obilí, které vznikaly postupně jednu, druhou a třetí noc po sobě, mne k těmto myšlenkám vybízí. Podrobněji se můžete s tímto zatím letošním nesložitějším obrazcem seznámit na „Ackling Dyke„.

Ostatně, nebylo by to poprvé, když něco podobného bylo možné vyčíst z anglických obrazců v obilí. Například se stalo v roce 1995 a 2001, viz obrázky dole. I tam lze vyčíst na ohrožení Země. Tenkrát V roce 1995 svět znepokojily francouzské zkoušky atomových zbraní na atolu Mururoa ve Francouzské Polynésii, v roce 2001 to bylo 11. září. A co letos? Že by nám chtěly obrazce sdělit něco podobného? Že by to například mohlo být upozornění před jednáním prezidentů USA a Severní Korey Donalda Trumpa a Kim-čong-una?

Ale nebyly to obrazce jediné. Například 10. června 2018 se objevil v Keysley Down obrazec ve tvaru trojvíru, doplněného o tři malé kroužky. Trojvír je prastarý keltský symbol, který má například v přenesené podobě ve znaku ostrov Man. Zajímavé na tomto obrazci je i to, že jeho tajuplní autoři ho posadili na pole, kde už je pravěký tumulus a dlouhá hrobka longbarrow. Takže obrazec s nimi opět tvoří trojúhelník, jako tomu bylo letos u Willoughby Hedge z 8. května 2018, o kterém jsem informoval v minulém agrosymbolovém zpravodajství viz „Jaké jsou první kruhy v obilí roku 2018?“ a který se mimochodem nalézá pouze asi jeden km od tohoto obrazce. Podrobnosti o novém červnovém obrazci jsou pak na jeho stránce „Keysley Down, Nr Chicklade„.

Závěrem toho dnešního agrosymbolového zpravodajství bych ještě upozornil na dva další obrazce z dalších dvou evropských států. Jednak je to jakýsi průřez okem, který se objevil u Usteru ve Švýcarsku poblíž Curychu, a to v pšeničném obilí 4. června 2018, viz „Uster, Zürcher Oberland„.

A pak ještě dvojčinku doplněnou malými kroužky, která se objevila 9. června 2018 u nizozemského Hoevenu, oblasti, kde se záhadné obrazce v obilí objevují s železnou pravidelností rok, co rok. A to i několikrát do roka. (viz https://www.cropcirclecenter.com/ccdata/2018/06/09/NL20180609_A.html).

Jo, zajímavě se nám ta letošní sezona záhadných obrazců v obilí rozjíždí.

Zdroj: http://www.cropcircleconnector.com/2018/2018.html, https://www.cropcirclecenter.com, mé hypotézy

 

Kruhy v obilí rok 2017

Kruhy v obilí rok 2016

Kruhy v obilí – rok 2015

Kruhy v obilí – rok 2014

Kruhy v obilí – rok 2013

Kruhy v obilí – rok 2012

Kruhy v obilí – rok 2011

Kruhy v obilí – rok 2010

Kruhy v obilí – rok 2009

Kruhy v obilí – rok 2008

Dále:

Jaké jsou první kruhy v obilí roku 2018?

U kterých amerických agrosymbolů bylo pozorováno UFO nebo AAJ?

Geometrické souvislosti mezi americkými obrazci v obilí

Jak se obrazce v obilí vyskytují u posvátnýcm míst indiánů

Jaká byla sezona kruhů v obilí v roce 1999?

Jaká byla sezóna kruhů v obilí roku 1998?

Jaká byla sezóna kruhů v obilí v roce 1997?

Jaké byly kruhy v obilí roku 1996

Rok 1995 z hlediska kruhů v obilí a dalších záhad

Ohlédnutí za sezonou kruhů v obilí v roce 1994

 

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Prohlédněte si i nový YouTube kanál ZAHADY info:

YouTube

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login