adminml

TYHLE ŠATY VYPLAVILO MOŘE: dnes jsou k vidění v Praze

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Šaty

V sobotu 3. června 2017 od 13 do 19 hodin se v pražském Centru Černý Most na Central Plaza mohou návštěvníci zúčastnit speciálního eventu zaměřeného na udržitelnost.

Jeho součástí bude výstava ekologické kolekce H&M. Korunou instalace jsou éterické růžové šaty vyrobené z materiálu BIONIC®, což je recyklovaný polyester vyrobený z plastového odpadu, jež vyplavilo moře. Součástí výstavy bude také sběrný box, kam mohou lidé přinést své nepoužívané oblečení a obdržet za něj slevový voucher do H&M.

V dalším doprovodném programu se mohou především děti těšit na výrobu ekologických hraček, které si poté odnesou domů. Připraveno pro ně bude také populární malování na obličej ekologickými hypoalergenními barvami. Jejich maminky mohou využít líčení s bio kosmetikou Biorganica, vyzkoušet si klobouky české značky Tonak a nechat si od stylistky poradit, jak tento doplněk nosit. Na všechny bude také čekat občerstvení v podobě raw sladkostí a českých domácích limonád.

„Udržitelnost je pro nás velké téma a přistupujeme k němu velmi zodpovědně. Už při stavbě centra jsme použili materiály, které jsou po celou dobu své životnosti co nejvíce šetrné k životnímu prostředí. Stejně tak využíváme co nejúspornější technologie k osvětlení, vytápění i klimatizaci – více než polovina elektrické energie využívané centrem pochází z obnovitelných zdrojů,“ uvádí Veronika Senajová, ředitelka Centra Černý Most a dodává: „Jsem ráda, že můžeme prostřednictvím této akce na udržitelnost více upozornit.“

ČM

Akce je přístupná pro stávající členy věrnostního programu Centra Černý Most. Zákazníci se mohou zdarma registrovat v pohodlí domova skrze webové stránky či aplikaci Centra Černý Most pro chytré telefony, nebo přímo na místě u hostesek. Bezprostředně poté mohou začít využívat veškeré slevy a další benefity, jež program přináší.

Zdroj a foto: Unibail-Rodamco

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login