adminml

ŠTVANICE NA BIGFOOTA! 274 cm vysokého obra vyfotili u vlaku v Coloradu

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: YouTube, SnowWalkerPrime, ParaBreakdown, Silvertonstandart.com

 

YouTube kanál SnowWalkerPrime ODKAZ aktuálně (1. dubna 2018) zveřejnil snímky velké chlupaté postavy kráčející pod jedoucím vlakem v kamenitém údolí v Coloradu ODKAZ. Postava by mohla být, podle SnowWalkerPrime, legendárním hominidem, sasquatchembigfootem ODKAZ.

Tvor by mohl podle komentátora videa měřit až 9 stop (274 cm).

Návrat v čase

Ale pozor: stejný YouTube kanál SnowWalkerPrime zveřejnil reportáž o stejném incidentu už v roce 2015: ODKAZ a podle dalšího YouTube kanálu ParaBreakdown ODKAZ pocházejí záběry už z roku 2008 (autoři na ParaBreakdown také upřesňují, že byly snímky pořízené u města Silverton ODKAZ).

Štvanice na bigfoota!

Internetové noviny Silvertonstandart.com: ODKAZ (autor článku Mark Esper) pak odhalují i další skutečnosti. Snímek chlupaté postavy u jedoucího vlaku byl podle nich skutečně pořízen v roce 2008, konkrétně v rekreační oblasti Kendall Mountain ODKAZ u řeky Animas ODKAZ, jižně od Silvertonu, a váže se k němu i skandál, kdy chtěla skupina amerických lovců vybírat finanční prostředky, aby mohla bigfoota uštvat a zabít (?). Za účast na akci chtěli organizátoři vybírat účastnický poplatek 250 dolarů a za pořízení průkazného snímku legendárního hominida nabízeli odměnu 1 milion dolarů.

K výběru peněz a k štvanici, která se měla uskutečnit od 10. do 14. července 2008, ale podle Silvertonstandart.com nakonec nedošlo. „Byla to chyba,“ litoval své aktivity organizátor honu, Rick Lewis, podle Silvertonstandart.com majitel obchodního centra Bigfoot Central a Legend of Bigfoot Museum na Blair Street.

ML

 

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login