adminml

SLYŠELI JSTE UŽ O ZÁHADNÉM DVOJVIKLANU AL-NASLAA?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

 

Libor Čermák: Slyšeli jste už o záhadném dvojviklanu Al-Naslaa?

Celý svět je plný archeoastronautických záhad. Známých i těch méně známých. Do té druhé kategirie zatím patří i záhadně přeříznutá skalka Al-Naslaa v Sauské Arábii. Vědci si myslí, že to vzniklo od přírody. Tohle? A to jako fakt?

Poblíž města Tayma v severní části Saudské Arábie, cca 200 kilometrů od hranic s Jordánskem se nalézá velice podivný skalní útvar, který pro svojí záhadnost přitahuje každoročně mnoho turistů. Ale v našich zeměpisných šířkách je téměř neznámý. Nazývá se Al-Naslaa. Když jsem já spatřil jeho fotografii, nevěřil jsem vlastním očím, že něco takového může vzniknout od přírody, jak tvrdí vědci. O co jde. V poušti se tu nalézají dva skalní viklany. Každý z nich má vlastní základ, na kterém stojí. To by nebylo zas tak nic neobvyklého, kdyby oba viklany od sebe neoddělovala přímá, tenká a na milimetry přesná štěrbina, jako kdyby oba kameny byly od sebe přeříznuty nejakým laserem nebo pilkou, jakou měli ve známém televizním seriálu Návštěvníci.

FOTO: Al Naslaa (http://unusualplaces.org/al-naslaa-rock-formation/)

 

A aby tomu nebylo málo, nalézají se na nich ještě petroglyfy, neboli skalní kresby dávnověkých lidí, staré až 4000 let. Když spatříme všechno toto dohromady, nemůžeme se na to nekoukat s otevřenými ústy. Může tohle stvořit příroda nějakým rozštěpením či zerodováním horniny v části, kde byl méně odolnější materiál? Já osobně si nemyslím, že by to takhle přesně v přírodě fungovalo. A co víc, skalní útvar má dokonalou statiku! Jako kdyby někdo spočítal, kde má ta drážka přesně být, aby se ani jeden z kamenů nezřítil. To mi moc přírodně skutečně nepřipadá.

Ale napadá mne něco jiného. Díky tomu, že vědci přemýšlí o přírodním původu drážky, víme alespoň to, že to určitě nevzniklo nějak umělě v moderní době. To by se určitě vědělo, kdy a kdo to udělal. Muselo to tak vzniknout někdy v dávnověku. Ale kdo to mohl tehdy udělat? Dávní primitivní lidi určitě ne. Tak tedy mimozemšťani? Nebo vyspělá pozemská civilizace předcházející té naší? Těžko říci. A těžko říci z jakých důvodů to někdo udělal. Ale to, že v dávnověku na Zemi skutečně operovala nějaká vyspělá civilizace, které dávní lidi říkali bohové, to dosvědčují četné náboženské a mytologické spisy a legendy z celého světa. V Jižní Americe, ve Střední Americe, v Severní Americe, v Tichomoří, v Austrálii, v Evropě, v Africe i v Asii. Tam odevšad jsou známé mytologické příběhy o bozích sestupujících z oblohy, kteří ze všeho nejvíc připomínají moderní UFO a mimozemšťany. A Saudskou Arábii a Blízký východ nevyjímaje (viz „Byli v pozadí Mohamedova dětství mimozemšťani?„)

Zdroje:

https://ancient-code.com/meet-the-megalith-of-al-naslaa-split-in-half-with-laser-like-precision/

Viz též další podobné články v rubrice: archeoastronautika

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka: ODKAZ

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES: ODKAZ

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Djatlov

Pterosauři

Yetti, bigfoot

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Skrytá kamera

F1

Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky 
Děs, běs, katastrofy
Legendární reklamy 
Zajímavosti o koních
Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Automodeláři

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Buddha

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové

Sex

Na titulní stranu ZAHADY.INFO si klikněte zde:


Zahady.info
Zahady.info

Prohlédněte si i nový YouTube kanál ZAHADY info:

YouTube

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login