adminml

Setkání Apolla 11 s UFO je dnes už historickým faktem

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Přistání Apollo 11 na Měsíci (NASA)

 

Libor Čermák: Setkání Apolla 11 s UFO je dnes už historickým faktem

Kdo si ještě pořád myslí, že se ve vesmíru žádná UFO nenacházejí, tak ať se důkladně seznámí s cestou Apolla 11 na Měsíc. Při ní totiž minimálně k jednomu pozorování UFO skutečně došlo.

Už léta se diskutuje o tom, že když Apollo 11 dne 20. čerevnece 1969 přistálo na Měsíci, že tam byli astronauti sledováni neznámými objekty mimozemského původu. Byli tam sledováni nebo nebyli? V tomto případě NASA, tedy alespoň oficiálně, nic nezveřejnila. Ale už bylo zveřejněno, že astrounti z této mise se ve vesmíru skutečně s UFO setkali! Jen čtěte či poslouchejte:

Podívejte se prosím například na dokument „Apollo 11, Utajený příběh“ (viz http://dokumenty.tv/apollo-11-utajeny-pribeh-dokument/ doporučuji shlédnout). V něm zhruba od 15. minuty dokumentu vypráví přímo astronaut Buzz Aldrin, jak se při cestě na Měsíc, cca tři dny po startu, setkali s neznámým létajícím objektem. Astronauti nevěřili vlastním očím. A tak se snažili o logické vysvětlení, zda to není odpojený třetí stupeň rakety Saturn S-IVB. Ten odhodili o dva dny dřív. A tak se řídícího střediska zeptali, jak může být tento stupeň od nich daleko. Odpověď z Houstonu zněla, že cca 9600 kilometrů. To však bylo podstatně víc, než vzdálenost jimi pozorovaného objektu. Astronauti také dalekohledem zjistili, že má tvar písmene „L“. A když to tedy všechno shrneme dohromady, setkali se tak na cestě k Měsíci s objektem, jehož původ nebyl do dnešních dnů vysvětlen, tedy s UFO.

FOTO: Co viděli astronauti z Apolla 11?

 

A aby tomu nebylo málo, tato událost se setkáním s neidentifikovaným létajícím objektem Apollo 11 ve vesmíru je už součástí i mnohých novějších filmů, které tuto cestu na Měsíc mapují. A co víc v dokumentu je pracovníky NASA navíc přiznáno, že to nebyla jediná taková událost při kosmických letech.

Osobně se domnívám, že když něco takového potvrdí na kameru samotný Buzz Aldrin a otevřeně se o tom vypráví jak v dokumentech, tak ve filmech, je reálnost této události více než jistá. A tak když vám ještě někdo bude tvrdit, že se astronauti ve vesmíru ještě nesetkali s žádným UFO, je to už jen na zasmání. Jako kdyby vám například někdo tvrdil, že žádná objevná cesta Kryštofa Kolumba k Americe se nikdy nekonala. Konala. A zrovna tak, se něco děje tam nahoře ohledně neidentifikovaných objektů.

 

Související články:

Sfinga v měsíčním kráteru Komarov

Že by tajné základny někoho?

Vesmírné havárie neidentifikovaných létajících objektů

Sedm nejznámějších tváří z Marsu

Pyramidové struktury na Marsu

Marťanská obrázková galérie

Atlas záhadných objektů ve sluneční soustavě

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka: ODKAZ

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES: ODKAZ

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Djatlov

Pterosauři

Yetti, bigfoot

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Skrytá kamera

F1

Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky 
Děs, běs, katastrofy
Legendární reklamy 
Zajímavosti o koních
Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Automodeláři

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Buddha

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové

Sex

Na titulní stranu ZAHADY.INFO si klikněte zde:


Zahady.info
Zahady.info

Prohlédněte si i nový YouTube kanál ZAHADY info:

YouTube

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login