adminml

Pozor na fotografie údajných bytostí z Roswellu!

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Pitva mimozemšťana

 

Libor Čermák: Pozor na fotografie údajných bytostí z Roswellu!

Svět obletěly další fotografie údajného mimozemšťana, který prý měl v červenci 1947 havarovat u Roswellu. Ačkoliv jsem přesvědčen o reálnosti oné události, na takovéto fotografie mám trochu jiný názor.

Před dvaceti lety obletěl svět film s údajnou pitvou mimozemšťana. Kdo by čekal, že film potvrdí události z Roswellu, byl nejspíš zklamaný. A totéž se dá říci o fotografiích. Dnešní filmovou a fotografickou technikou jde už nakamuflovat cokoliv. Proto ani fotografie už nemusí být důkazem reálnosti takovýchto událostí. Pro mě víc, než nějaká fotka, má daleko větší cenu konkrétní svědectví zúčastněných osob. Čím víc jich je, tím je větší naděje, že onen ufologický incident byl reálný. A v případě novomexického Roswellu jich zrovna není žádné zanedbatelné množství.

Například svědectví MUDr Jesse Marcela, syna majora Jesse Marcela, který na místě vyšetřoval havárii UFO u Roswellu. V době incidentu mu bylo sice pouhých jedenáct let. Ale i tak mu jeho otec ukázal část trosek a přitom mu pověděl: „…to nepochází z tohoto světa. Chtěl bych, aby sis to pamatoval po celý život.“ (zdroj: Zdroj: Hesemann M.: Zřícení UFO, Etna, Praha, 1997)

Dále například poručík Walter Haut říkal: Potvrzuji, že jsem osobně viděl létající přístroj i jeho mimozemskou posádku.“ (zdroj: http://procproto.cz/zahady/v-roswellu-skutecne-havarovala-mimozemska-lod-potvrdil-ocity-svedek). A tak bychom mohli pokračovat dál.

A aby tomu nebylo málo, tak badatelé Kevin D. Randle a Donald R. Schmitt nalezli nejméně 200 dalších svědků či lidí, kteří s roswellským případem měli co do činění. (zdroj: Schmidt D., Randle K.: Havárie UFO u Roswellu, Etna, Praha 1995). Je to ještě pořád málo?

Proto to, co mne přesvědčilo o pravdivosti událostí u Roswellu, nebyly žádné filmy ani fotografie, ale přímá svědectví konkrétních lidí. Ta jsou pro mne alfou a omegou. A platí to pro jakoukoliv podobnou událost.

Ale vraťme se k oněm fotografiím, co se klidně může stát. Na jedné straně to může opět rozvířit diskuzi o tomto případu. To bude jedině dobře.

Ovšem na straně druhé: Na té fotografii přeci může být cokoliv. A klidně to může být i akce vyprovokovaná nějakými skeptiky nepřátelskými vůči ufoincidentu u Roswellu a dalších podobných událostí. Teď se bombasticky zveřejní takovéto fotografie a spousta lidí jí pak podlehne jako důkaz. A po nějaké době se pak zjistí, že to byla jen kamufláž a ufologové budou za blbce. Co naplat, že se to týká jen fotografií? Ale v očích veřejnosti pak poklesne i celý roswellský incident jako takový. Proto záhadologové a ufonadšenci, pozor na takovéto fotografie. Roswelský případ byla až dost závažná událost. Proto udělejme všechno proto, aby zájem o ní kvůli nějakým žertíkům nepoklesl.

 

Zdroj: http://www.novinky.cz/koktejl/369109-ufologove-zverejnili-nove-fotky-slavneho-mimozemstana-z-roswellu.html

 

Související články a studie o údajných haváriích UFO:

Výročí havárie UFO (seriál)

Co to padalo nad Německem, Rakouskem a Švýcarskem?

Některé datumy havárií UFO jsou zvláštní

Opět doplňuji další historické havárie UFO

Kdy dochází nejčastěji k haváriím kulových UFO?

Souvisí španělské havárie UFO s geometrií Pyrenejského poloostrova?

Souvisí spolu havárie UFO a egyptské pyramidy?

Souvislosti afrických havárií UFO

Geometrie texaských havárií UFO

Zvláštní záhada německých havárií UFO

Co vše by mohly být havárie UFO?

Historie je plná havárií UFO

Dopadlo to jako u Roswellu

Jihoamerické havárie UFO

Jsou to návraty antických bohů?

Měsíc ovlivňuje i havárie doutníkových UFO

Z čeho jsou vyrobená UFO?

Jak ovlivňuje Měsíc havárie létajících talířů?

Jak velké jsou létající talíře?

Záhadné písmo z havárií UFO

Skandinávské havárie UFO

Vesmírné havárie neidentifikovaných létajících objektů

Ovlivňuje Měsíc havárie UFO?

Havárie údajných UFO vytváří indiánský symbol míru

Havárie UFO v jihozápadních USA tvoří podivný obrazec!

Kolikrát došlo v Novém Mexiku k havárii UFO?

Údajné havárie UFO na území Velké BritánieDošlo už na našem území k havárii UFO?

Jak jsem nalézal časové souvislosti mezi haváriemi UFO

Dokumenty o historických haváriích UFO

Dokumenty o středověkých havárií UFO

Dokumenty o UFO a AAJ na divokém západě

Výročí dvou záhadných havárií

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login