adminml

NEJTRAPNĚJŠÍ TELEVIZNÍ REKLAMY

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Reklama

FOTO: Ilustrační foto

Ano, ano, která televizní reklama je vtipná a která naopak trapná a směšná svojí stupiditou je vždy věcí názoru. Někdo má rád holky, jiný zase vdolky… Tyto televizní reklamy jsou každopádně, podle redakce Zajímavosti info, tak trochu „padlé na hlavu“:

NADNÁRODNÍ POJIŠŤOVACÍ SKUPINA AXA

„Slečno, vy máte dilema,“ řekli mladé šlechtičně ve filmu Valmont Miloše Formana ODKAZ. A ta holka se zmateně dotázala: „Co že mám?“ a myslela si, že je nejspíš nevyléčitelně nemocná a že má nějakou nebezpečnou nemoc.

Velmi podobně spolu komunikují i hlavní hrdinové televizní reklamy nadnárodní finanční skupiny AXA ODKAZ. „Tati, mám AXU,“ tvrdí její hlavní aktér. Hmm, je také nějak nakažený? :o)

ZESMĚŠŇOVACÍ KAMPAŇ AUTOMOBILKY HYUNDAI ODKAZ

Stavět reklamu na tom, že se snažíte zesměšnit a potupit konkurenci, není zrovna ten nejlepší nápad: „Váš soused bude táááákhle malý.“ To si pak z vašeho plivání po okolí budou mnozí také dělat legraci:

P. S. Původní štvavou reklamu automobilka Hyundai po kritice stáhla a odstranila ji z většiny míst na YouTube. Zde je upravená (a již umírněnější) verze původního spotu: ODKAZ

BÁSEŇ Z MOTOTECHNY

Nejnovějším přírůstkem mezi nejtrapnějšími televizními reklamami je aktuálně (květen 2017) humpolácká básnická říkanka společnosti Mototechna.

Co že je to rým? ODKAZ Zvuková shoda koncových hlásek? Že existuje sofistikované rýmování střídavé, překlenuté, grafické nebo například tirádové? Že je rýmování zvukové kouzlo s asonancí a konsonancí?

Hmmm, zapomeňte. V Mototechně si s takovými finesami hlavu nelámou. Jakýpak štráchy: na jedno slovo se nejlíp rýmuje stejný slovo a basta. A tak nyní můžete slyšet každý den v 19.45 na ČT1, těsně před pořadem Branky, body, vteřiny, tuto primitivní říkanku z Mototechny:

„Branky, body, sekundy, auto během sekundy.“

man-869215_960_720

FOTO: Ilustrační foto

 

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login