adminml

Libor Čermák: Utajuje i česká vláda něco v souvislosti s UFO?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
ufo-788746_960_720

FOTO: Ilustrační foto

Když se člověk díval na televizní seriál „Hangár 1: Akta UFO“, který vysílal program Prima ZOOM, možná ho také napadlo to, zda něco podobného náhodou neutajuje i naše vláda. Já osobně mám na tento problém svůj svérázný názor.

Co nám vlády států světa tají o UFO? Na tomto televizním kanálu už na toto téma šlo hned několik dokumentárních seriálů. A tak člověka chtíc, nechtíc napadne, co kdyby i u nás doma? Když se nad tím zamyslím, tak je známo, že s několika zajímavými UFO případy už naše armáda skutečně přišla do styku. Namátkou:

 

Případ Vranovská přehrada

Mělo se stát 12. července 1987 nad jižní Moravou. Na vojenském radaru se objevil neznámý objekt , jak se k nám blíží z rakouského vzdušného prostoru. A tak byl za ním poslán bitevní vrtulník. Protože objekt na nic nereagoval, piloti dostali příkaz ho sestřelit. Nakonec z toho sešlo, protože se objekt zrovna nacházel nad Vranovskou přehradou, kde se právě rekreovalo mnoho lidí, a tak posádka nechtěla ohrozit jejich bezpečnost. Podlouhlý bezkřídlý objekt se pak pohyboval nad Dukovany, Brnem, Jaslovskými Bohunicemi, Bratislavou a pak zmizel nad Maďarskem. Co to bylo, se nikdy nepodařilo objasnit. Ale z nějakých důvodů sledoval právě dvě tehdejší československé atomové elektrárny v Dukovanech a Jaslovských Bohunicích.

Zdroj: Podrobnosti o případu lze nalézt v publikaci Liška V., Šiška V.: UFO Záhada 21. století, Rilancio, 2009 nebo na webových stránkách Projektu Záře http://www.projektzare.cz/nej-pripady-ufo/incident-nad-vranovem/ a nebo v tv dokumentu:https://www.youtube.com/watch?v=s7fC8OSgTFg

 

Případ západní Čechy

Dne 5. května 1992 se naše armáda opět střetla ve vzduchu s něčím anomálním. Radary totiž zaznamenaly, jak se k nám z německého vzdušného prostoru blíží objekt letící rychlostí 200 km/hod a ve výšce 2000 metrů. Když pronikl do našeho vzdušného prostoru proletěl nad Mariánskými Lázněmi. U Hvozdu to pak otočil o 90 stupňů ve směru na Nechranickou přehradu a pak Chomutov, aby pak u Jirkova zmizel. K objektu opět byly vyslány letouny, ale těm se nic nepodařilo nalézt i přesto, že byly dobré podmínky a objekt byl sledován několika radiolokátory nezávisle na sobě. Bez zajímavosti ovšem není to, že podle jejich webových stránek se Projektu Záře prý ohlásilo i několik svědků, kteří tam v té době měli sledovat podivný protáhlý stříbřitý objekt.

zdroj:http://www.projektzare.cz/nej-pripady-ufo/neviditelny-fantom/

To jsou asi dva nejvýznamnější případy pozorování UFO v našich zemích, se kterými měla co dočinění naše armáda nebo náš letecký provoz. A zřejmě to nejsou zdaleka jediné případy. Je tedy možné, že i naše česká vláda něco tají veřejnosti ohledeně UFO, jak se to například tvrdí o vládách světových mocností? Pro mne za mne, pokud něco ví, tak ať o tom ví. Já totiž nejsem člověk, který by o UFO vůbec nic nevěděl. Počet knížek, časopisů a odkazů na webů, které jsem o této problematice za posledních 25 let prostudoval, nejde jen do nějakých ucouraných desítek, ale rovnou do stovek ne-li do tisíců. A tečh článků, kolik jsem na toto téma jen na tomto svém blogu napsal? Tak si projeďte jednotlivé moje rubriky. A tak jsem přesvědčený, že o problematice UFO toho vím možná víc, než všichni dosavadní páni ministři všech českých vlád dohromady. Vždyť ti mají kolikrát problém i s takovými věcmi, které by pro ně měly být naprostou banalitou, jako je například pouhé sestavování státních rozpočtů a nebo rychlejší ekonomické dohánění západu. Ale že by se starali i o utajování informací o UFO? Ale jak je pak možné, že zdaleka nejen já mám o této problematice takovou záplavu informací?

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka: ODKAZ

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES: ODKAZ (publikováno s laskavým svolením autora)

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login