adminml

Pomáhaly Mohamedovi létající talíře?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto

 

Libor Čermák: Pomáhaly Mohamedovi létající talíře?

Muslimové mají i několik legend o případných zázracích proroka Mohameda. Jedním z nich mělo být údajné rozpůlení jediné přirozené družice Země – Měsíce. Jak to mohl Mohamed dokázat?

Zmínku o tomto údajném Mohamedově zázraku jsem nalezl na facebookové stránce IvČRN Jihlava https://www.facebook.com/ivcrnjihlava/posts/364608910377097. A abych nebyl obviněn, že čerpám jen z jednoho zdroje, tak podrobněji je tato příhoda popsána na http://www.muslimskaunie.cz/kdo-je-muhamed—————–.html . Nevěřící prý žádali Mohameda o zázraky a jednou z nich byla žádost o rozpůlení Měsíce. Zázrak se povedl a Měsíc se skutečně podařilo rozpoltit.

Výše zmíněný příspěvek na facebookové stránce IvČRN Jihlava se ptá, jak že to prorok dokázal. To, že to tam není vylíčeno, tak prý jediné rozumné vysvětlení by mohlo být to, že prý mohl Měsíc navštívit osobně. Mne však napadlo ještě jedno vysvětlení.

Pokud by v 7. století mělo skutečně dojít k rozpůlení Měsíce, měly by o tom být záznamy i z jiných míst naší zeměkoule. Ale o ničem takovém záznamy nikde nejsou. A tak mne napadlo, že možná tehdy vůbec nešlo o Měsíc. Ale o co? Mám jeden nápad.

Pokud znáte francouzskou filmovou komedii s Louis de Funesem „Četník a mimozemšťané“, možná si vybavíte jednu scénu, jak nad loukou svítí měsíc. A najednou změní tvar na létající talíř, který pak přistane na louce. A tak mne napadlo, co když něco podobného se stalo i nad Mohamedem? Vždyť, jak jsem svého času psal, tak je docela možné, že Prorok Mohamed byl kontaktérem s mimozemšťany. A tato událost s Měsícem by tak jen opět dokazovala, že islám není nic jiného, než jen obyčejný cargo kult, který vznikl ze setkání primitivních lidí s vyspělou technologií nějaké nepozemské civilizace.

 

Související články:

Co když černý kámen muslimů pochází z havárie UFO?

Byl Prorok Mohamed kontaktérem s mimozemšťany?Na islámské fundamentalisty bych nasadil mimozemšťanyModlí se kandidát na prezidenta USA k mimozemšťanovi?

Rubrika: archeoastronautika

Rubrika: Ne islamizaci Evropy

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Djatlov

Pterosauři

Yetti, bigfoot

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Skrytá kamera

F1

Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky 
Děs, běs, katastrofy
Legendární reklamy 
Zajímavosti o koních
Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Automodeláři

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Buddha

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové

Sex

Na titulní stranu ZAHADY.INFO si klikněte zde:


Zahady.info
Zahady.info

Prohlédněte si i nový YouTube kanál ZAHADY info:

YouTube

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login