adminml

Létající průhledná maxi-larva vnikla do ložnice pražského studenta

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page
Deuterostome CC 3.0

FOTO: Deuterostome, CC-BY SA 3.0

Probuzení jako z hororu zažil 23letý student, v ložnici svého bytu v Praze. Nad obličejem se mu totiž údajně vznášel poloprůhledný, jakoby špinavý červ“ nebo „larva„, dlouhý přibližně půl metru. Zvíře se po probuzení hostitele snažilo z bytu uprchnout, což se mu následně přes otevřené větrací okno podařilo. Podle studenta, podle vlastních slov experta na biologii, šlo o zcela neznámý druh živočicha. O incidentu informoval tento víkend (v sobotu 16. ledna 2016) americký server Cryptozoologynews.com: ODKAZ

„Měl jsem divné, nepříjemné sny, otevřel jsem oči přibližně ve čtyři hodiny ráno a posadil se na posteli. Nade mnou se na první pohled vznášela jakási pavučina, jakoby pokrytá sazemi,“ uvedl pražský student.

Tvor, „velikosti klávesnice“ se prý ale vztyčené postavy zřejmě také polekal a snažil se uprchnout. V ložnici plné věcí se studentovi nejprve ztratil. Po třech minutách ho ale uviděl, jak se protahuje oknem ven a mohl si ho ještě lépe prohlédnout.

„Vypadal jako průhledný létající červ. Viděl jsem všechny jeho vnitřní orgány. Zajímám se o biologii a bezobratlé, ale s něčím takovým jsem se zatím nesetkal.  Bylo to jako obří makroskopické paramecium caudatum přizpůsobené k životu ve vzduchu, místo ve vodě. Vnitřní uspořádání to mělo velmi strukturované. Bylo to asi 30 až 40 cm dlouhé a mělo to asi 10 cm v průměru. Vypadalo to jako červ, žížala nebo létající larva. Netuším, jak to mohlo létat,“ uvedl student, který si zároveň nepřál, aby se v médiích objevilo jeho jméno. „Nechci být spojován s kryptozoologií nebo ufologií. Mnoho mých přátel jsou vědci a obávám se problémů a výsměchu. Ale přísáhám, že to není vtip,“ zdůraznil student.

Paramecium caudatum – trepka velká, je nálevník a žije nejčastěji v organicky znečistěných vodách. Tento tvor ale bývá obvykle jen přibližně čtvrt milimetru dlouhý a jen plave a nelétá ODKAZ.

ML

 

 

 

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Prohlédněte si i nový YouTube kanál ZAHADY info:

YouTube

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login