adminml

JOGURTY DANONE se zvířecím bifidem a geneticky modifikovanými škroby?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Jogurt, ilustrační foto

E-maily aktuálně (prosinec 2017) koluje tento text, upozorňující na pochybné praktiky některých výrobců jogurtů. Na základě výzvy ho přetiskujeme v plném, necenzurovaném znění.

Text aktuálně kolující e-maily:

Všimli jste si, že přestala reklama „zelených žen“ na jogurty? Pošlete komu můžete!!!POUŽÍVÁ SE TOTIŽ „ZVÍŘECÍ“ STŘEVNÍ MIKROFLORA DO MLÉČNÝCH VÝROBKŮ DANONE!!!

Actimel, jako mnoho dalších produktů Danone, obsahuje E1442geneticky modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo ničící slinivku… Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovaných mléčných výrobcích, ale také v  kečupech a majonézách.

Ing. Jiřina Charvátová
vedoucí střediska laboratoří

Nejoblíbenější jogurty nejsou jogurty, ale zahuštěná obarvená hmota, ve které dokonce mléko nemusí být. Když jsme dělali analýzu bifido-bakterií, zjistili jsme na laboratorních testech, že bifida v dlouho-trvanlivých jogurtech jsou zvířecího původu tedy Bifidus esencis. Je to nejčastěji bifidus avicenc a ten skutečně není našemu tělu vlastní – je izolován z kachen – dobře a dlouho přežívá.

Některé státy mají zákaz používat jiné než lidské kultury a to proto, že určitý počet bakterií je schopen projít žaludkem a dojít do střev a u imunitně oslabených jedinců byly pozorovány časté výskyty tumorů, např. je to ze studie z USA, kterou jsem použila ve své diplomové práci na téma bifido-bakterie. Také tyto nelidské bakterie mohou nahradit původní mikroflóru a způsobovat průjmy. Osobně doporučuji jogurty ve skle jihočeské nebo Holandia bílé a ovoce si přidat své.

U modifikovaných škrobů z kukuřice stejně jako u transgenní kukuřice dělal výzkum můj profesor na VŠ a zjistil, že v 5. generaci potkanů je tak otřesný výskyt mutací a od 3. výskyt nádorů, že na nás vždy hřímal, že je naší povinností nepustit to do naší země… Bohužel je to tu.

Toto klidně můžete poslat známým, mám na to diplomku a represí od Danone se nebojím.

MUDr. Dagmar Rašková
Lékařka, Ambulance lékařské genetiky GENNET, s.r.o.

 

Společnost DANONE, na základě dotazu redakce Zajimavosti.info, poslala k případu toto vyjádření:

Oficiální vyjádření společnosti Danone najdete na http://www.danone.cz/aktuality/tiskove-centrum.html/1_178-stanovisko-danone-k-pomluvam-kolujicim-po-internetu/1.
Speciální pozornost, prosím, věnujte posledním dvěma stránkám, kde je vyjádření údajných autorek, které se od článku zcela distancují.

Další informace můžete najít na http://www.hoax.cz/hoax/nebezpecny-moderni-jogurt. Nebo nejnovější článek na https://www.vitalia.cz/clanky/testy-potravin-mohou-byt-velmi-zavadejici/.

Věříme, že Vám výše uvedené články pomohou ve Vašem správném rozhodnutí a budete dál s dobrým pocitem konzumovat všechny výrobky Danone. Protože jogurty nejen, že neškodí, ale naopak zdraví pomáhají.

S přátelským pozdravem

Naďa Bartelová
infolinka Danone

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Prohlédněte si i nový YouTube kanál ZAHADY info:

YouTube

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login