adminml

Foto dvou „nových“ mrtvých… NOVINKY Z DJATLOVOVA PRŮSMYKU (prosinec 2017)

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

 

Mrtvých nebylo devět, ale… jedenáct?

Prosinec 2017 – Nejenom na ruských internetových forech se aktuálně (prosinec 2017) začaly znovu objevovat historické černobílé fotografie dvou (?) neznámých mrtvých turistů, kteří údajně zemřeli na začátku února 1959 v Djatlovově průsmyku na Urale společně s devíti studenty UPI – Uralského polytechnického institutu, jejichž tragická smrt nebyla dodnes uspokojivě vysvětlena ODKAZ (pozor, fotografie dvou „nových“ mrtvých se ale začaly objevovat na internetových stránkách a forech – Hibinafiles… – už přibližně od roku 2012).

FOTO: Nově zveřejněné fotografie dvou neznámých mrtvých v Djatlovově průsmyku.

 

Kdo jsou „noví“ mrtví? A jakou mají spojitost s případem Djatlovovy expedice?

Některé idicie už dříve naznačovaly, že by se v místě záhadného tragického neštěstí mohli, kromě devíti členů Djatlovovy výpravy, pohybovat ještě i další lidé. U roztrhaného a opuštěného stanu na úbočí Mrtvé hory totiž vyšetřovatelé 26. února 1959 údajně objevili dva páry lyží navíc! Dva mrtvé na místě činu prý také měla údajně vidět posádka průzkumného letounu Jak-12: Patrušev, Myšarin, (jedno mrtvé tělo mělo být ženské, s copem). P. S. Samotný průzkumný let letounu Jak – 12 je ale mnohými současnými badateli zpochybňován a jde možná o fikci.

Ze samotných „nových“ fotografií dvou (?) „nových“ mrtvých nejde vyčíst příliš mnoho informací. Obě mrtvoly leží očividně v hlubokém sněhu, jsou poměrně dobře oblečené (na rozdíl od členů Djatlovovy výpravy, kteří byli v mrazu vesměs paradoxně oblečení jen velmi lehce), mají na sobě větrovky s kapucemi, rukavice a jedním z mrtvých je podle detailu zmrzlého obličeje s největší pravděpodobností muž.

 

Nové foto mrtvé Zinajdy Alexejevny Kolmogorovové

Správci facebookové skupiny Dyatlov Pass incident (Chris Joseph Torrez…) zveřejnili 30. listopadu 2017 na FB doposud nezveřejněné fotografie mrtvé účastnice Djatlovovy výpravy, Zinajdy Kolmogorovové. Na první doposud neznámé fotografii leží zmrzlá dívka v márnici otočená čelem ke stěně.

FOTO: Doposud neznámá fotografie mrtvého těla Zinajdy Kolmogorovové v márnici v Ivdelu.

 

Na další nově zveřejněné fotografii leží mrvá Zinajda Kolmogorovová ve světlé rakvi, obklopená (již zvadlými) květinami a svými blízkými.

FOTO: Mrtvá Zinajda Kolmogorovová

 

Zajímavé je, že přitom Zinajda Kolmogorovová nemá na obličeji legendární masku s dřevěným nosem, kterou měla mít podle některých záhadologů na hlavě během pohřbu ODKAZ.

Zinajdin obličej je na posledním snímku v relativně dobrém stavu. Dívka má světlou pleť (v pitevní zprávě je přitom uvedeno, že měla její kůže barvu červenofialovou!) tmavé vlasy (v Jekatěrinburgu se přitom rozšířily zvěsti, že členům Djatlovovy výpravy zešedivěly vlasy hrůzou) a na pravé tváři má velkou modřinu nebo odřeninu (která ale není uvedena v pitevní zprávě).

 

Základní info o tragédii v Djatlovově průsmyku si můžete přečíst na webu Zajimavosti.info zde: ODKAZ

Všechny články o incidentech v Djatlovově průsmyku si můžete přečíst na webu Zajimavosti.info zde: ODKAZ

 

Našli je v zimě oblečené pouze do spodního prádla, rozeseté ve sněhu daleko od tábora. Ohořelé, zohavené. S rozmačkanými hrudníky, bez očí, bez jazyka… Jejich oděvy byly radioaktivní, ve fotoaparátu měli snímek postavy připomínající sněžného muže. Kdo zabil devět vysokoškoláků, kteří chtěli přenocovat pod uralskou Mrtvou horou?

 

Martin Lavay

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Djatlov

Pterosauři

Yetti, bigfoot

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Skrytá kamera

F1

Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky 
Děs, běs, katastrofy
Legendární reklamy 
Zajímavosti o koních
Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Automodeláři

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Buddha

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové

Sex

Na titulní stranu ZAHADY.INFO si klikněte zde:


Zahady.info
Zahady.info

Prohlédněte si i nový YouTube kanál ZAHADY info:

YouTube

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login