adminml

Byli v pozadí Mohamedova dětství mimozemšťané?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Ilustrační foto

 

Libor Čermák: Byli v pozadí Mohamedova dětství mimozemšťané?

Daly by se nějak vysvětlit podivné vize a zážitky, které měl v 7. stol. muž jménem Mohamed? Jedna hypotéza mne napadá. Co když za všechno můžou mimozemšťani a islám je tak jen pouhý cargokult vzniklý setkáním s vyspělou kulturou?

Možná si teď řeknete, jak s takovýmto nápadem vůbec může přijít současný pozemšťan, příslušník naší zatím ještě pořád silně zaostalé vesmírné civilizace, jež si zřejmě má nesmyslně arogantně myslet buď, že je jeho živočišný druh buď vrcholem evoluce nebo korunou stvoření v celém vesmíru. A jak s takovýmto nápadem může přijít člověk, který by dle v současnosti platného světonázoru měl správně věřit slepě jen tomu, že všechna náboženství na světě nevznikly od nikoho jiného, než od nějaké tzv. nějaké nejvyšší bytosti?

Ale, že by měl někdo dokonce začít uvažovat o tom, že by to možná všechno mohlo být trochu jinak? Vždyť ale podobně přemýšlel před staletími třeba Mikuláš Koperník, když mu cosi nesedělo na jedné ze součástí tehdy platného světonázoru, na geocentrické planetární soustavě, kde všechna vesmírná tělesa včetně Slunce obíhají naší Zemi. A Země, jen ta jediná, se nalézá v centru toho všeho jako královna celého vesmíru. A protože řečí našich současných sluníčkářů byl Koperník asi geocentrikofob, tak vymyslel heliocentrickou soustavu, kde je naopak ve středu Slunce a ostatní planety ho obíhají.

Zrovna tak ani toto není xenofobní výstřel, ale především badatelská hypotéza, která by dle mého názoru lépe vysvětlovala vznik jedné politicko-náboženské ideologie než tak, jak je to zatím všeobecně chápáno. To, že by tato náboženská ideologie mohla být ve skutečnosti pouhým tzv. cargokultem, mne převedly kromě jiných (viz odkazy na konci článku) i pověsti z Mohamedova dětství.

Malý Mohamed se narodil v dubnu roku 570 našeho letopočtu v dnešní saudskoarabské Mekce. A to do poměrně zámožné rodiny. Když jeho matka Aminah otěhotněla, promluvil k ní jakýsi hlas. A ten jí řekl: “Jsi těhotná princem tohoto národa. Až se narodí na této zemi, musíš říct: ‘Dávám ho pod ochranu Jediného před špatností každého závistivého člověka.’ A musíš ho pojmenovat Mohamed.” Mohli to být mimozemšťané? Ti, kteří takhle k jeho matce promluvili? Zřejmě slavný prorok nebyl jediný, kdo slýchával ony hlasy. Už to měl v rodině.

Aminah dokonce tvrdila, že, když měla Mohameda v lůně, viděla ze sebe vystoupat jakési světlo, které osvětlilo i daleké hrady v Sýrii. Nemůžu si pomoci. Ale vše toto mi připomíná UFO a blízká setkání. Vždyť i UFO dnes také nejsou nic jiného než podivné atmosférické světelné jevy.

Mohamedův otec Abdullah však zemřel ještě před jeho narozením a matka, když chlapci bylo 6 let. A tak se pak o něj staral dědeček Abd al-Muttalib. Prý byl také dán na výchovu do pouště k jisté beduínské ženě jménem Halima. A tam se prý malému Mohamedovi stala další zvláštní příhoda. Zřejmě tehdy měl nějaké zdravotní problémy se srdcem a s krevní sraženinou. Jednou se svým kamarádem pásl stáda za jejich domem. Najednou k němu přišli dva zvláštní muži v bílých šatech, které chlapci považovali za anděly. A nesli jakýsi zlatý podnos plný sněhu. Prý ho chytli a rozřízli hrudník. Z něj mu vyndali srdce. I to pak otevřeli a vyjmuli z něj nějakou hrudku krve, kterou pak odhodili. Na závěr Mohamedovo srdce i břicho omyli v tom sněhu a dali ho opět zpět.

Otázka je samozřejmě, o koho se jednalo. Dnes bychom těmto mužům samozřejmě říkali lékaři – chirurgové. Ale, co pak byl někdo z tehdejší pozemské civilizace na přelomu 6. a 7. století schopný takovýchto bravurních lékařských zákroků? Že by tedy opět někdo z té oproti nám vyspělejší kultury, jež tu v dávnověku zřejmě působila a kterou tehdejší lidstvo považovalo za bohy? A co ten sníh? Předpokládám, že skutečný sníh na tom podnosu asi nebyl. Ten by jistě v horkém pouštním počasí rychle roztál. Mohla to snad být nějaká chemikálie, my bychom ji dnes nazvali „dezinfekce“ nebo dokonce „antibiotika“ na léčení rány? A co ti dva muži v bílém oděvu? Že by lékaři-mimozemšťané, kteří se Mohamedovou operací a léčbou jeho srdce snažili zachránit svůj připravovaný plán importace budoucího náboženství na ovládání pozemské civilizace?

A že jsem já na to použil zrovna archeoastronautické hypotézy? Tedy takové hypotézy, kterým by se měl podle tzv. elit každý rozumný člověk správně jen smát? Tak podívejte se, já mám svůj vlastní pohled na svět! A prokázání existence mimozemských civilizací je pro mne můj životní sen číslo jedna (a myslím si, že nejen můj). A tak s nadšením přivítám každý sebemenší prvek, který by pro jejich existenci, či dokonce pro jejich pozemskou přítomnost nebo i archeoastronautickou minulost alespoň trošku nahrával. Až se tak stane, bude to jistě přínos pro nový duchovní vzestup lidstva. A ten by podle mého názoru neměl být založený na žádných starých dogmatech (jak to například dělají věřící islámu), ale naopak na svobodném myšlení a na tom, jak my všichni jsme vůči tomu obrovskému vesmíru nepatrnější než smetí na té nejodlehlejší ulici.

Že by křesťanství odolávalo cargokultové hypotéze o původu náboženstvích?

Prorok Mohamed byl zřejmě unesený mimozemšťany

Mohamedův Alláh nebyl žádný bůh, ale mimozemšťan

Můžou za islámský zákaz zobrazování bytostí mimozemšťané?

Co, když je islám tajnou zbraní mimozemšťanů proti lidstvu?

Jsou tyto havárie UFO neúspěšné návraty anunnakiů a islámských džinů?

Modlí se kandidát na prezidenta USA k mimozemšťanovi?

Pomáhaly Mohamedovi létající talíře?

Co když černý kámen muslimů pochází z havárie UFO?

Byl Prorok Mohamed kontaktérem s mimozemšťany?

Na islámské fundamentalisty bych nasadil mimozemšťany

Rubrika: archeoastronautika

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka: ODKAZ

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES: ODKAZ

YouTube
Zahady.info

You must be logged in to post a comment Login