adminml

Libor Čermák: Byl i Stalin jedním z Nostradamových antikristů?

Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

FOTO: Stalin, Pixabay

 

Libor Čermák: Byl i Stalin jedním z Nostradamových antikristů?

Nostradamus, který žil v 16. století, údajně předpověděl tři tzv. antikristy. A docela přesně je tehdy i pojmenoval. První se měl jmenovat „Napaulon Roy“, druhý „Hister“ a třetí „Mabus“.

„Napaulon Roy“ by měl být Napoleon Bonaparte, člověk, jenž na přelomu 18. a 19. století stál za napoleonskými válkami. V 16. století docela zajímavá trefa na jméno člověka žijícího o více než dvě století později. Nemyslíte? Totéž se dá říci i o druhém Nostradamově antikristu zvaném „Hister“. V něm slyšíme jméno Adolfa Hitlera, člověka jenž stál za 2. světovou válkou. Zda a kdy přijde třetí antikrist jménem „Mabus“, je v tuto chvíli zatím ještě ve hvězdách. Spekulacím, kdo by to mohl být, ale není určen tento článek, ale i tak bych chtěl podotknout, že prostřední tři písmena „-abu-“ jsou častým jménem u Arabů. Já bych se však chtěl vrátit k tomu druhému antikristovi – k „Histerovi“.

Jméno Hitler, to ve slově „Hister“ skutečně slyšíme. Ale co tam dělá to „s“, na které navíc navazuje „t“? Nechtěl nám Nostradamus říci, že tímto druhým antikristem by mohli být ve skutečnosti dokonce lidé dva? V té samé době totiž panoval v Sovětském svazu diktátor Josif Vissarionovič Stalin, o kterém někteří historici soudí, že za dobu svého neomezeného vládnutí má přímo či nepřímo na svědomí víc občanů Sovětského svazu, než kolik jich bylo zabito za 2. světové války. Schoval tedy Nostradamus do jména druhého antikrista kromě Hitlera i tohoto sovětského komunistického diktátora – Stalina?

Použitý obrázek a zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Josif_Vissarionovi%C4%8D_Stalin

 

Související články:

Měli autoři Návštěvníků předtuchu Sametové revoluce?

To je datum! Jako pro teroristy.

Rubrika:

záhady

 

Libor Čermák

LČ

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Osobní stránky Libora Čermáka

Text: Blog Libora Čermáka na iDNES

 

Klikněte si na rubriku, do které se chcete podívat:


Záhady

UFO

Duchové

Yetti, bigfoot

Pterosauři

Djatlov

Vodní příšery

Tasmánský tygr

Ještěři

Kruhy v obilí

HUM

Cestování v čase

Zajímavá věda

Optické klamy

Písničky

Burian

Hlavolamy

Novinky

Můžete se ponořit ještě hlouběji do archivu:


Kuriozity
Skryta 
Komiksy

Rychlé šípy

Štika

Co
Kreslene vtipy 
Co
Svět z výšky Legendární reklamy Děs, běs, katastrofy tipy Finty Jak se vyrábí Zpevak autotrpaslici Zajímavosti o Chorvatsku Skládání bankovek 
Marže

Povídky

Extra

A třeba i ještě hlouběji, kde jsou skryté rubriky Zahady.info:


Skutečná pravda

Eugenika

Svět bez lidí

Chemtrails

Islám

Šifra

Luiz Antonio

Sprostí klasikové
Sex

Zahady.info
Zahady.info

Zahady.info: Záhady, zajímavosti, věda, historie, dobrodružství…

You must be logged in to post a comment Login